151KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
151KD10J
JLCPCB Part #
C522147
Package
Plugin
Description
125V 150V 250V 25J 3.5kA 670pF@1kHz 95V 插件 Varistors ROHS