5KP45CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP45CA/B
JLCPCB Part #
C522784
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 2uA 45V 50V 5kW 70.2A 72.7V Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS