1.5SMC530CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5SMC530CA/TR13
JLCPCB Part #
C770341
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.1A 450V 503.5V 725V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS