SMCJ350CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ350CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C777381
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.6A 350V 391V 567V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS