1.5SMC510A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5SMC510A/TR13
JLCPCB Part #
C770333
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.1A 434V 485V 698V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS