SMAJ160A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ160A/TR13
JLCPCB Part #
C309859
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1.5A 160V 178V 1uA 259V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS