2RL075M-6
MFR.Part #
2RL075M-6
JLCPCB Part #
C522302
Package
SMD,6.2x4.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1pF 2 5kA 6.2mm 700V 75V ±20% SMD,6.2x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS