1.5SMC440CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5SMC440CA/TR13
JLCPCB Part #
C473856
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.5A 376V 418V 602V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS