5KP54CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP54CA/B
JLCPCB Part #
C522792
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 2uA 54V 58.6A 5kW 60V 87.1V Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS