15KPA180CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA180CA/B
JLCPCB Part #
C770834
Description
-55℃~+150℃ 15kW 180V 201.1V 288.5V 2uA 52.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS