1.5KE110CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE110CA/B
JLCPCB Part #
C521792
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 105V 10A 152V 1uA 94V IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS