BX-ZH1.5-3PWZ-BD
MFR.Part #
BX-ZH1.5-3PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152061
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x3P 3 3.65mm 3P 4.7mm 6mm Right Angle 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS