BX-XH2.54-15PLT
MFR.Part #
BX-XH2.54-15PLT
JLCPCB Part #
C22368064
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A 42.5mm 8.3mm 8mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass Surface Mount,Vertical Tin XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS