BX-MX1.25-8PWT-XM
MFR.Part #
BX-MX1.25-8PWT-XM
JLCPCB Part #
C52025030
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 8 8P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS