BX-MX1.25-9PLT
MFR.Part #
BX-MX1.25-9PLT
JLCPCB Part #
C19272483
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 16.25mm 1A 1x9P 4.4mm 4.7mm 9 9P Auxiliary Solder Pin Beige Brass PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS