BX-GH1.25-13PWT
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-GH1.25-13PWT
JLCPCB Part #
C22368032
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 19.5mm 1A 1x13P 4.35mm 5mm Auxiliary Solder Pin Beige GH LCP Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS