BYH12-200S01
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BYH12-200S01
JLCPCB Part #
C7092708
Package
DIP,32.6x20.4mm
Description
1 11V~16V 1mA 200V DIP,32.6x20.4mm DC-DC Power Modules ROHS