BTC48-12W25S
MFR.Part #
BTC48-12W25S
JLCPCB Part #
C5581898
Package
SMD-7P,23.2x21.1mm
Description
12V 2 250mA 36V~76V 500V 6W 86% SMD-7P,23.2x21.1mm Isolated Power Modules ROHS