BTB24-12W12S
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BTB24-12W12S
JLCPCB Part #
C5604256
Package
SMD-7P,23.2x16.6mm
Description
125mA 12V 18V~36V 2 3W 500V 81% SMD-7P,23.2x16.6mm Isolated Power Modules ROHS