SLDN-12D1ALR
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SLDN-12D1ALR
JLCPCB Part #
C7316759
Package
SMD-17P,12.2x12.2mm
Description
1 12A 3V~14.4V 450mV~5.5V 95.4% SMD-17P,12.2x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS