SPDL2012-181-2P-T
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SPDL2012-181-2P-T
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 180Ω@100MHz 2 350mA 350mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS