SCX114-301
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCX114-301
JLCPCB Part #
C19433232
Package
SMD-4P,11.7x11.7mm
Description
1.525Ω 300uH 320mA ±20% SMD-4P,11.7x11.7mm Power Inductors ROHS