SCRH74B-391
MFR.Part #
SCRH74B-391
JLCPCB Part #
C17593073
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
2.85Ω 290mA 290mA 390uH ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS