0ABA-0375-TN
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0ABA-0375-TN
JLCPCB Part #
C3162907
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 32V 35A 375mA 0402 Disposable fuses ROHS