SCRH74-102
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH74-102
JLCPCB Part #
C17397370
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
180mA 180mA 1mH 6Ω ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS