SCRH74B-471
MFR.Part #
SCRH74B-471
JLCPCB Part #
C17245234
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
260mA 260mA 3.01Ω 470uH ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS