SCRH64-470
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH64-470
JLCPCB Part #
C17462976
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
47uH 520mΩ 620mA 900mA ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS