SCRH105-1R2
MFR.Part #
SCRH105-1R2
JLCPCB Part #
C17236806
Package
SMD,10.1x9.2mm
Description
1.2uH 17mΩ 7A 9A ±30% SMD,10.1x9.2mm Power Inductors ROHS