SCRH125B-271
MFR.Part #
SCRH125B-271
JLCPCB Part #
C17326222
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.16A 270uH 460mΩ 750mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS