SCRH125B-181
MFR.Part #
SCRH125B-181
JLCPCB Part #
C17641015
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.44A 180uH 340mΩ 900mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Abolished Device ROHS