SCRH123-181
MFR.Part #
SCRH123-181
JLCPCB Part #
C17610217
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.2A 180uH 760mA 918mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Abolished Device ROHS