SCRH124-121
MFR.Part #
SCRH124-121
JLCPCB Part #
C17565039
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 1.23A 120uH 380mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS