SCRH127-121
MFR.Part #
SCRH127-121
JLCPCB Part #
C17430375
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 1.7A 120uH 250mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS