SCRH124-390
MFR.Part #
SCRH124-390
JLCPCB Part #
C17592058
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
132mΩ 2.07A 2.1A 39uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Abolished Device ROHS