SCRH124-181
MFR.Part #
SCRH124-181
JLCPCB Part #
C17470580
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.05A 180uH 620mΩ 850mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS