SCIHP0530-4R7
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCIHP0530-4R7
JLCPCB Part #
C5885708
Package
SMD,5.2x4.9mm
Description
3A 4.7uH 5A ±20% SMD,5.2x4.9mm Power Inductors ROHS