0679L0250-01
MFR.Part #
0679L0250-01
JLCPCB Part #
C3157686
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 250mA 50A、300A SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS