SC63CB-2R7
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC63CB-2R7
JLCPCB Part #
C17527333
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
2.69A 2.7uH 23mΩ 3.6A ±30% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS