SC5022F-220
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC5022F-220
JLCPCB Part #
C5905182
Package
SMD,19x15.7mm
Description
22uH 3.9A 47mΩ 7A ±20% SMD,19x15.7mm Power Inductors ROHS