SC1210-221
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC1210-221
JLCPCB Part #
C5886336
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
10.92Ω 220uH 70mA ±10% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS