4232R-392H
MFR.Part #
4232R-392H
JLCPCB Part #
C5508696
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.4Ω 3.9uH 385mA ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS