SC108-121
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC108-121
JLCPCB Part #
C5746100
Package
SMD,10.3x9.3mm
Description
1.4A 120uH 320mΩ ±20% SMD,10.3x9.3mm Power Inductors ROHS