SCEP125-1R2
MFR.Part #
SCEP125-1R2
JLCPCB Part #
C5885672
Package
SMD-3P,12.9x12.9mm
Description
1.2uH 17A 2.5mΩ ±20% SMD-3P,12.9x12.9mm Power Inductors ROHS