SC108-120
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC108-120
JLCPCB Part #
C7355453
Package
SMD,10.3x9.3mm
Description
12uH 3.6A 38mΩ ±20% SMD,10.3x9.3mm Power Inductors ROHS