DRC-V-220K
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
DRC-V-220K
JLCPCB Part #
C7172473
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
22uH 2A 70mΩ ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS