A41-175-230
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
A41-175-230
JLCPCB Part #
C17658024
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 115V、230V 2 2 4kV 760mA、1.52A Bolt Mount Power Transformers ROHS