A41-130-230
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
A41-130-230
JLCPCB Part #
C17487931
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 115V、230V 2 2 4kV 570mA、1.14A 螺栓安装 Power Transformers ROHS