0685T0750-01
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0685T0750-01
JLCPCB Part #
C3161010
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 0.06 1.6mm 3.2mm 50A 63V 63V 750mA Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS