BZT52C5V6SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C5V6SW
JLCPCB Part #
C3019297
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@2V 200mW 400Ω 40Ω 5.2V~6V 5.6V SOD-323W Zener Diodes ROHS