MBR10200GT
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR10200GT
JLCPCB Part #
C7469068
Package
TO-263W
Description
200V 50uA@200V 5A 920mV@5A TO-263W Schottky Diodes ROHS